Yazarlar 06 HAZİRAN 2011 / 23:50

Seçime doğru…

Genel seçimler için son dönemece girdiğimiz bugünlerde seçim meydanları kadar siber dünya da çok sıcak günler yaşıyor. Kim kazanırsa kazansın yeni hükümet bilişim bakanlığı kurar mı bilinmez ama mevcut iktidar partisinin bu konuyu gündeminden çıkardığı da kulislerde konuşuluyor.
Seçimin en hareketli partilerinden CHP ise Genel Başkan Yardımcısı Emrehan Halıcı imzasıyla geniş bir kitleye gönderdiği bildiride vatandaşların nerede ve kimlerle oy kullanacaklarını öğrenecekleri bir sistem oluşturduklarını duyurdu. www.chp.org.tr adresindeki sandık listesi sistemiyle seçmenler oy kullanacakları bölge hakkında detaylı bilgi alabilecek.
Partiler böyle çalışır da şirketler durur mu, tabii ki hayır. Google Türkiye de seçimin nimetlerinden faydalanmak için “google.com.tr/secim2011” şeklinde bir adres oluşturarak seçmenlere çeşitli bilgiler veriyor. Seçimin galibi hangi parti olacak sorusunun cevabını 13 Haziran sabahı almış olacağız ancak umarız Türkiye Cumhuriyeti için en iyisi olur.
ETİKETLER : Gündem Sayı:824

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN