Yazarlar 20 HAZİRAN 2010 / 18:00

Sektörün parlayan yıldızı hizmet

İnterpromedya’nın Yayın, Pazarlama Hizmetleri ve Araştırma ile Etkinlik Yönetimi gruplarının ortak hazırladığı hummalı bir çalışmayı daha bitirmek üzereyiz. Türkiye bilişim sektörünün tek referans kaynağı olan “İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması”nın 2009 yılı sonuçları önümüzdeki hafta açıklanacak. Pazarlama Hizmetleri ve Araştırma Grubu’nun verilerine göre 2009 yılında Türkiye bilişim pazarı dolar bazında yüzde 12 küçülmesine rağmen yazılım ve hizmet pazarında büyüme görüldü. Özellikle hizmet kategorisi, dışkaynak kullanımının artmasıyla birlikte önemli ölçüde büyüme gösterdi. Bu da gösteriyor ki hem yazılım hem de hizmet alanlarında önümüzde birçok fırsat var. Tabii bu fırsatların değerlendirilmesi açısından gerekli desteklerin sağlanması da önemli bir unsur.
28 Haziran günü İTÜ Süleyman Demirel Kongre Merkezi’nde tüm sonuçların açıklanacağı Bilişim 500 ödül töreni, verilecek mesajlar açısından da önemli bir platform olacak.
ETİKETLER : Gündem Sayı:776

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN