Yazarlar 04 EKİM 2010 / 13:01

Teknolojinin iş ile dansı

Verimlilik, hız, kalite, yenilikçilik artık iş hayatımızı derinden etkileyen unsurlar. Bunlardan bir tanesinin eksikliğinin bile, kurumlarımızın rekabet ortamında ağır hasar almalarına neden olacağını söylemek için kahin olmaya gerek yok. Bilişim teknolojilerinin iş süreçleriyle iç içe girmesiyle oluşan sinerji kurumların en büyük gücü haline geldi. Bu gücü ortaya çıkarma ve bu güçten faydalanabilme vizyonu sadece teknoloji yöneticilerinde değil iş yöneticilerinde de olmalı. Hangi sektörde, hangi iş pozisyonunda olursanız olun bu vizyonun gelişimine katkılar sağlayacak ve ard arda gerçekleştirilecek olan iki önemli etkinliğin yer aldığı bir döneme giriyoruz.
Türkiye sınırlarını aşıp bölgenin en önemli etkinlikleri haline dönüşen Bilişim Zirvesi’10 ve CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı ile Bilişim Haftası’na merhaba diyoruz.
ETİKETLER : Gündem Sayı:790

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN