Yazarlar 03 EKİM 2011 / 09:23

Türkiye için ilkler burada…

3 Ekim Pazartesi günü kapılarını açan ICT Summit Eurasia-Bilişim Zirvesi’11 etkinliği bünyesinde birçok ilki barındırıyor. Zirve, bölgesel bir açılımla beraber Türkiye’nin siyasi iradesinin, bilişim STK ve ticaret örgütlerinin ilk defa bu kadar sayıca fazla ve organize bir şekilde olmasına ev sahipliği yapıyor.
Zirveyle birlikte Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Türkiye’nin bölgesel güç olma yolundaki çalışmaları ve bölgedeki projelere olan desteği gözler önüne serecek. Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ise Türkiye’nin AB yolunda bilişim konularındaki yol haritasını anlatacak.
Siyasilerimizin dışında bütün büyük bilişim STK’ları zirvede Türkiye’nin bölgemizdeki teknoloji ve üretim üssü olması yolundaki adımlarını ve projelerini paylaşacak. Kısaca Türkiye, bilişimi kullanarak iş dünyasındaki sınırları ortadan kaldıracak. Bizlere de bu fırsatı yakından takip etme şansı kalacak. Emeği geçenlere teşekkürler…
ETİKETLER : Gündem Sayı:840

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN