Yazarlar 18 HAZİRAN 2011 / 01:16

Yar bana bir alternatif operatör

Avrupa ve dünya mobil pazarını takip eden okuyucularımız büyük mobil operatörlerin şirket satın almalarıyla büyüdüklerini de mutlaka gözlemlemiştir. Özellikle ses tarafının tükenmesiyle ADSL ve fiber gibi teknolojilerin mobil şirketler için iştah açıcı alanlar haline gelmesi de kaçınılmazdı. Aslında bu da çok normal ve bu yakınsama yakın zamana kadar gündemin en yoğun konularından bir tanesiydi. Bildiğimiz üzere Türkiye’de de mobil operatörler alternatif telekom operatörlerini bünyelerine katmaya devam ediyor.
Aldığımız bir duyuma göre de önümüzdeki günlerde sektörümüz büyük bir satın almaya daha şahit olacak. Bu duyum doğru çıkar ya da çıkmaz önemli değil. Ancak “mobil operatörlerin bu satın alma merakı sektörümüz için ne kadar faydalı olur” sorusunun yanıtında hepimiz aynı fikirdeyiz sanırım.
ETİKETLER : Gündem Sayı:826

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN