Yazarlar 04 TEMMUZ 2011 / 11:35

Yeni ofisimizden merhaba...

İnterpro olarak Esentepe’de 19 yıldır faaliyet gösterdiğimiz ofisimizden bu hafta itibariyle ayrıldık. Elinizde tuttuğunuz sayı Esentepe dışında üretilen ilk BThaber sayısı olma niteliği taşıyor. Bu sayımızın birkaç özelliği daha var. Bunlardan bir tanesi köşe yazarlarımızdan Özgür Uçkan’ın 200. yazısının bu sayıda olması. 200 rakamı ilk bakıldığında gözünüze büyük görünmeyebilir. Ancak iki haftalık periyodu düşündüğümüzde Özgür bey tam sekiz yıldır sizlere BThaber’deki köşesinden sesleniyor.
Bu sayımızın bir başka özelliği de manşet haberimizi teşkil eden ve sektörümüzün en önemli etkinliklerinden biri olan Bilişim 500’ü de taşınma günümüzün akşamında gerçekleştirmiş olmamız. Bu arada yeni adres bilgilerimize Mektup sayfamızda yer alan künyemizden ulaşabilirsiniz.
Evet, artık yepyeni bir binada ve yepyeni bir motivasyonla sizleri BThaber’le buluşturmaya devam edeceğiz. Tıpkı on yedi yıldır yaptığımız gibi…
ETİKETLER : Gündem Sayı:828

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN