Yazarlar 28 MAYIS 2011 / 01:40

Yeni yasayı beklerken…

Temmuz 2012’de yürürlüğe girecek olan yeni Türk Ticaret Kanunu, kurumlara birçok iş ve yönetim sürecinde bilişim teknolojilerinden yararlanabilmelerinin yolunu açıyor. Hem şirketlere farklı avantajlar sağlaması hem de bilişim sektörünün gelişimine yol açması beklenen yeni yasa doğrultusunda birçok yazılım şirketi de ürün ve çözümlerini hazırlıyor. Önümüzdeki günlerde bu konudaki duyuruları sık sık okuyacağız. Tabii yasa ile gelen bu yeniliklerin neler olduğu konusunda şirket yöneticilerinin de bilgilendirilmesi gerekmekte.
Biz de bu konudaki desteğimizi “Yeni Türk Ticaret Kanunu ve Bilişim Uygulamaları” yayını ve toplantısını düzenleyerek veriyoruz. Özel ekimizi önümüzdeki hafta BThaber ile birlikte dağıtacağız. İstanbul Ticaret Odası işbirliğiyle gerçekleştirilecek toplantı ise 15 Haziran günü İTO Meclis Salonu’nda yapılacak.
ETİKETLER : Gündem Sayı:823

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN