Yazarlar 04 ŞUBAT 2013 / 08:30

Yeni yılda yeni heyecanlar

Yeni yılın ilk ayını geride bıraktık. Pek çok şirket gibi bizler de yeni yılda yeni heyecanlar oluşturacak projelere imza atıyoruz. BThaber etrafında oluşturduğumuz ekosistemi, farklı alanlara yönelik hazırladığımız ekler ve özel yayınların yanı sıra farklı etkinlikler ile de güçlendiriyoruz. Yaklaşık beş yıldır Ankara’da gerçekleştirdiğimiz E-Devlet Yuvarlak Masa Toplantıları’nı bu yıl daha sık aralıklarla gerçekleştirirken, bu modeli Next Step Toplantıları adı altında İstanbul’a da taşıyoruz. Tabii BThaber Platform etkinliklerini de içeriklerini geliştirerek devam ettiriyoruz.
Bu yılın ilk BThaber Platformu’nun dosyasını bu sayımızda yayınladık, etkinlik ise 12 Şubat’ta gerçekleştirilecek. 26 Şubat’taki “Finans ve Bankacılık Uygulamaları” etkinliğini; Mart,  Nisan ve Mayıs aylarındaki “Perakende ve Lojistik”, “Kamuda BT Yönetimi - Ankara”, “Bilgi ve Doküman Yönetimi”, “Veri Merkezleri ve Güvenlik” dosyaları ve etkinlikleri izleyecek. BThaber Platform etkinliklerinde tüm okuyucularımızı görmek, yeni heyecanlarımızı paylaşmak bizleri gururlandıracaktır.
ETİKETLER : Sayı:907

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN