Yazarlar 11 EKİM 2010 / 18:00

Yeniliklerle merhaba

Bilişim haftası bitti. Hafta bitti ama tadı da damağımızda kaldı. Bilişim Zirvesi’10 etkinliğiyle başlayan haftada teknolojinin her boyutunu sektör temsilcileri yakından tanıma fırsatı buldu. Bu arada İnterpromedya ailesi de yeni bir fert kazandı. Aslında yeni demek çok doğru değil, yeni nesil demek belki daha doğru olacak.
Evet, bu bilişim haftası bize bir iPad uygulaması kazandırdı. Bundan böyle BThaber, iPad uygulamasıyla siz okurlarıyla buluşmaya başlıyor. iPad kullanıcıları App Store’a girip arama kutusuna BThaber yazmaları halinde ücretsiz uygulamamızı ücretsiz olarak iPad’lerine indirebilecek ve istedikleri zaman istedikleri şartlar altında gazetemizin sayfalarını inceleyebilecek. Ayrıca uygulamamızda BThaber dışında, 2010 yılında çıkan tüm e-Devlet yayınlarımız, yine 2010 yılında çıkan tüm eklerimiz ve bilişim haftasında yayınladığımız günlük gazetelerimiz de yer alıyor. iPad sahibi okuyucularımızla ekranları üzerinde görüşmek dileğiyle…
ETİKETLER : Gündem Sayı:791

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN