Dosya Yöneticiler - 2016 Öngörüleri 02 OCAK 2016 / 17:38

Şirketlerin istikrar arayışı devam ediyor

İş sürekliliği, yoğun rekabetin yaşandığı iş dünyasında olmazsa olmaz hale geldi. Şirketler ve kurumlar, günlük başarılardan ziyade istikrara dayalı başarıya ulaşmanın yollarını ararken, 2016 yılında da bu arayışa devam edecekler.
 
“Pazara genel olarak baktığımızda, dönüşen dünyada kurumların kendilerini rekabet ortamına adapte etmeye çalıştıklarını, yenilikçi teknolojilerden yararlanmaya başladıklarını görüyoruz. İş sürekliliğini sağlamak ve verimliliği artırmak için doğru çözümlerin kilit noktalarda konumlandırılması, kurumlara avantajlar sağlıyor.” açıklamasını yapan Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, sözlerini şöyle sürdürüyor:
 
 “Çözümlerimiz işletim sistemi ve marka bağımsız çalışıyor ve bu üstünlük, müşteri memnuniyetini artırıyor. Sunduğumuz yenilikçi çözümler ile veri depolama alanında köklü bir dönüşüme öncülük etmeye devam ediyoruz. Verimli ve kullanışlı bir deneyimi garanti altına alan ürünlerimiz, sahip olma maliyeti, enerji tasarrufu sağlaması gibi avantajlar ile birlikte çevikliği ve gücü de kullanıcıların hizmetine sunuyor.  
2015 yılında olduğu gibi, 2016 yılında da BYOD, büyük veri, bulut ve mobilite gibi güncel eğilimleri kapsayan ve bu eğilimlerin getirdiği yeni teknolojiler ile uyumlu çalışan ürünleri piyasa sürmeyi planlıyoruz. 2015 yılı içerisinde tanıtımını gerçekleştirdiğimiz DSM 6.0 çözümümüz, kullanıcıların büyük beğenisini topladı.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics