Dosya Yöneticiler - 2016 Öngörüleri 03 OCAK 2016 / 16:30

Yönetim kadroları 2016 yılına hazır

2015 yılı da teknolojik açıdan oldukça hareketli geçerken, iş dünyası geride bıraktığımız yıldan önemli dersler çıkardı.
Dijitalleşme, Nesnelerin İnterneti ve Mobilite gibi kavramlar iş dünyasını yeniden yaratırken, şirket yöneticileri bu dönüşüme tepkisiz kalmak istemiyorlar. Elde edilen tecrübelerin ışığında geleceği planlamaya başlayan yönetim kadroları, sahip oldukları tecrübe ile birlikte, iş dünyasına teknoloji ile birlikte yön vermek istiyorlar.
Bu doğrultuda, yeni nesil teknolojilerden sonuna kadar faydalanmak isteyen yönetim kadroları ve üst düzey yöneticiler, yapacakları yatırımlar ve geliştirecekleri yeni iş modelleriyle 2016 yılına hazır bir şekilde bekliyorlar.
Bunun yanı sıra yeni nesil teknolojiler ile birlikte aynı paralelde gelişecek 2016 model güvenlik tehditlerine karşı hazırlık yapmayı unutmaması gereken şirketler ve kurumlar, bu yönde alacakları önlemler ile beraber, günümüzde altın değerinde olan verilerini koruma altına almaları gerekiyor.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN