Dosya Zirveye doğru 16 EYLÜL 2013 / 08:22

Zirveye çeyrek var!

Avrupa ve Asya kıtalarının kesişiminde bölgesel bir etkinlik iken, uluslararası kimliğini daha da genişleterek, yeniden önem kazanan eski dünya kıtalarını odağına alan Bilişim Zirvesi, ICT Summit NOW (New Old World) adıyla, bu yıl Avrupa, Asya, Afrika’nın iş ve bilişim profesyonellerini İstanbul’da buluşturacak. “Daha Hiçbir Şey Görmediniz” ana teması ile gerçekleşecek zirve, 8 konferans, 20’yi aşkın forum, toplantı ve özel etkinliğe ev sahipliği yapacak. Ana tema konuşmacıları olarak dünyaca ünlü iş gurularını ve 300’ü aşkın alanında uzman konuşmacıyı biraraya getirecek etkinlik, katılımcılarını da üç gün boyunca zengin bir içerikle buluşturacak.
24-26 Eylül tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’13, bu zengin içerikle buluşmak, iş dünyasının nabzını tutmak ve vizyoner bakış açıları kazanmak isteyenleri ağırlayacak.
ETİKETLER : Sayı:938

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN